Skup złomu i recykling kabli – O firmie Delta

DSC_9621

Firma Delta istnieje na rynku już od ponad ćwierć wieku. Od początku swojej działalności z powodzeniem zajmujemy się handlem złomem, a także przetwarzaniem złomu stalowego i metali kolorowych. Naszą domeną jest również skup i recykling kabli, a także kasacja aut, którą wprowadziliśmy do oferty w 2012 roku. W recyklingu złomu pokablowego zajmujemy miejsce w europejskiej czołówce. Jesteśmy doświadczonym dostawcą metali dla przemysłu metalurgicznego w Europie oraz Azji.

Naszą misją jest dostarczanie jak najtańszego, a jednocześnie najlepszego surowca z odzysku producentom, którzy poszukują ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań. Troszczymy się również o środowisko naturalne, które dzięki naszej pracy, jest mniej intensywnie eksploatowanie i mniej zanieczyszczone odpadami poprodukcyjnymi. Odbiorcom dostarczamy złom aluminium, miedzi, mosiądzu, cynku, brązu, a także wiele odmian stali wsadowej i niewsadowej.

Skup i sprzedaż złomu zgodnie z system ISO i nowoczesne wyposażenie

W trosce o klienta oraz w wyniku stałego procesu ulepszania, rozwoju i walki o pozycję na rynku metalurgicznym Delta wprowadziła system jakości oparty na normach ISO. 1 grudnia 2001 roku otrzymaliśmy certyfikat systemu jakości na zgodność z wymaganiami normy ISO 9001, przyznany przez jednostkę wdrożeniową TÜV Management Service GmbH.
Nowoczesny park maszynowy sprawia, że możemy selekcjonować złom metali kolorowych pod względem składu chemicznego, z dokładnością do 0,001% zawartości jednego pierwiastka. Dzięki wytrwałemu dążeniu do celu oraz solidnej pracy Delta zajmuje obecnie miejsce w czołówce firm zajmujących się hurtowym obrotem złomem metali.

Naszą dewizą jest profesjonalizm w działaniu, doświadczenie w pracy z metalami, poważne i kompleksowe podejście do partnerów biznesowych oraz siła finansowa.