Skup i sprzedaż metali stalowych

Stal jest jednym z najpopularniejszych materiałów konstrukcyjnych i tym samym znaczącym surowcem produkcyjnym. Można ją pozyskiwać z kopalin w postaci rud żelaza lub z surowców wtórnych, czyli wsadów ze złomów stalowych, które pozyskuje się poprzez skup złomu poprodukcyjnego lub od klientów indywidualnych. W procesie recyklingu możliwe jest pozyskanie pełnowartościowej stali. Uzyskuje się ją metodą spalania i magnetycznego odzyskiwania metalu z popiołów lub też poprzez elektrolizę. O znaczeniu, jakie ma dla gospodarki skup złomu stalowego, może świadczyć fakt, że około 40% stali na świecie jest pozyskana metodą recyklingu. Warto podkreślić, że stal można poddawać recyklingowi bez końca, nie tracąc przy tym jej wartości produkcyjnej.

Firma Delta od ponad 25 lat prowadzi skup złomu stalowego oraz jego segregowanie, częściowe przetwarzanie i sprzedaż na terenie województwa wielkopolskiego, a w szczególności w okolicach Kalisza, Krotoszyna, czy Ostrowa Wielkopolskiego. W tej dziedzinie mamy duże doświadczenie oraz wiedzę. Dzięki temu osiągamy najlepsze efekty w procesie przygotowywania surowców dla Klienta. Nowoczesne maszyny umożliwiają nam wykonywanie precyzyjnych pomiarów, które określają zawartość domieszek innych pierwiastków i wartość surowca recyklingowego. Prowadzimy również skup złomu stali kwasoodpornej oraz innych metali.

Ogromne doświadczenie oraz rozbudowana sieć kontaktów umożliwia firmie Delta na zakup każdego rodzaju metalu po najwyższych rynkowych cenach. Rozbudowany park maszynowy umożliwia przedsiębiorstwu na przygotowanie zakupionego złomu do postaci wsadowej. (zgodnie z zamówieniem klienta), oraz dostarczenie go we wskazane miejsce.

W obrocie metalami żelaznymi firma Delta Sp.J. skupia się na takich materiałach jak:

-złom stalowy blachy

-złom stalowy 4-6 mm

-złom stalowy pow. 6 mm

-złom  stalowy pow. 10 mm

-złom stalowy- odpady poprodukcyjne

-żeliwo

-złom kolejowy (szyny , rozjazdy, akcesoria kolejowe) 

 

 

  • DSC_9725
  • DSC_9721
  • DSC_9727
  • DSC_9645
  • DSC_9729
  • DSC_9735